Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 19:15:39

Рятувальники провели профілактичний рейд місць залягання торфу

19.03.2016   07:02Агенцiя

В минулому році на Чернігівщині відразу в декількох районах області відмічалась напружена ситуація із виникненням пожеж на торфовищах.

Нажаль, найчастіше причиною такого стану є людський фактор, зокрема необережність громадян у поводженні з вогнем, а іноді й злочинне недбальство - випалювання сміття та сухої рослинності на відкритих територіях та екологічних системах.

З метою своєчасного виявлення осередків загорання торфу, фахівцями Бобровицького РВ У ДСНС у Чернігівській області 17 березня проведені рейдові перевірки місць з найбільшим ризиком виникнення пожеж на території Сухинської та Браницької сільських рад.

Рятувальники оглянули проблемні місця, а також провели роз’яснювально-профілактичну роботу серед населення щодо недопущення випалювання сухої рослинності на відкритих територія, торфовищах та у лісових масивах.

За результатами рейду до органів влади та місцевого самоврядування, зацікавлених організацій підготовлені інформаційні матеріали щодо забезпечення пожежної безпеки на торфовищах.

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини