Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 04:18:21

В обласній раді обговорено Бюджетний регламент

17.03.2016   07:03Агенцiя

16 березня в обласній раді відбувся круглий стіл з обговорення проекту Бюджетного регламенту обласного представницького органу.

У засіданні, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур, взяли участь директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко, депутати обласної ради, представники громадських організацій краю.

В числі ініціаторів заходу - голова правління громадської організації «Центр «Доброчин» Наталія Дрозд та голова правління громадської організації «Чернігівський центр прав людини» Олександр Підгорний, які виступили з пропозицією розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради, що сприятиме підвищенню прозорості бюджетного процесу. Мета ініціативи - залучення громадськості та представників депутатського корпусу до формування головного фінансового документу області,

Презентуючи проект, запропонованого Бюджетного регламенту обласної ради, експерт громадської організації «Громадська рада» Микола Силенко зазначив, що Бюджетний регламент – це інструмент, який допомагає упорядкувати і регламентувати процес формування та використання фінансових ресурсів.

В процесі обговорення порядку денного, свої думки щодо порушеного питання висловили голова постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності Анатолій Мельник, очільник постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Василь Леоненко, депутати обласної ради Дмитро Блауш, Сергій Варнавський, інші.

У свою чергу, директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко назвав розробку Бюджетного регламенту цікавою ідеєю для місцевих бюджетів. Він зазначив, що ініціатива створення проекту регламенту головного фінансового документу області підтримується, проте наголосив, що цей документ необхідно привести у законне русло. Промовець детально роз'яснив присутнім суть та механізми процесу формування обласного бюджету, який регламентується постановами Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів та на 94 відсотки складається із захищених статей, зокрема - видатків на заробітну плату працівникам бюджетної сфери, соціальні трансфери...

Учасники круглого столу доручили профільній постійній комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів спільно з Департаментом фінансів обласної державної адміністрації розробити проект Бюджетного регламенту обласної ради та внести на розгляд громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.