Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 17:34:22

Відбувся "круглий стіл" за участю рятувальників, представників громадських та профспілкових організацій підприємців

16.03.2016   07:22Агенцiя

15 березня у Чернігові в Управлінні ДСНС відбувся "круглий стіл" за участю рятувальників, представників громадських та профспілкових організацій підприємців.

Даний захід проведений з метою роз’яснення основних вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, сприяння розвитку підприємництва, зменшення тиску на діяльність суб’єктів господарювання, обговоренню складнощів, пов’язаних з реформуванням ДСНС та змінах у законодавчих документах щодо проведення перевірок.

Під час "круглого сталу" рятувальники та підприємці обговорили питання взаємодії в напрямку забезпечення пожежної та техногенної безпеки, недопущення випадків корупції. Обговорено проблемні питання щодо запровадження в державі страхування для суб’єктів господарювання, як альтернативи плановим заходам державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки та ролі страхових організацій у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі.

Зокрема т.в.о. начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий зазначив: "Наша зустріч покликана знайти спільні рішення і шляхи подолання існуючих проблем, адже основна мета рятувальників - запобігти виникненню пожеж і надзвичайних ситуацій та допомогти підприємцям побудувати безпечний бізнес. У забезпеченні безпеки ми маємо бути не ворогами, а партнерами та союзниками".

Також під час "круглого столу" розглянуто декларування відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, порядок проведення планових, позапланових перевірок та застосування запобіжних заходів, основні вимоги забезпечення техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки. Також обговорені проблемні питання, пов’язані з утриманням в районах сільських пожежних формувань, забезпечення пожежної безпеки у екологічних системах області, попередження загибелі і травмування людей під час виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів, загибелі людей на водних об’єктах та утриманню захисних споруд у належному стані.

За підсумками засідання присутні на ньому представники громадських організацій та підприємці висловили вдячність керівництву обласного Управління ДСНС за відкритість, прозорість і підтримку з питань взаємодії щодо забезпечення пожежної й техногенної безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік

Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2020 рік 14:18

За це рішення проголосували 283 нардепи.

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США

Голову та завідувача сектору культури РДА судитимуть за одержання 1500 доларів США 13:47

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо голови Борзнянської районної ради та завідувача сектору культури Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, підозрюваних в одержанні 1500 доларів США неправомірної вигоди.

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП

Голова ОДА Андрій Прокопенко провів нараду з правоохоронцями щодо розслідування справи по КП "Ліки України" 11:40

У нараді взяли участь: начальник Головного управління Національної поліції в області Едуард Альохін, заступник начальника Головного управління - начальник слідчого управління Євген Гончаров, голова Управління СБУ у Чернігівській області Юрій Гончаров та в.о. прокурора Чернігівської області Сергій Івашко.

Міжнародна данська компанія

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині 11:34

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

"Інна Василенко. Невідома зірка" 11:22

«Відкриття нівроку» Інна Василенко – 25 років на сцені. «Буде весело!» - обіцяла артистка, запрошуючи на свою лірично-комедійну бенефісну програму «Інна Василенко. Невідома Зірка», представлену в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм 13 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини