Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 00:39:18

Відбувся "круглий стіл" за участю рятувальників, представників громадських та профспілкових організацій підприємців

16.03.2016   07:22Агенцiя

15 березня у Чернігові в Управлінні ДСНС відбувся "круглий стіл" за участю рятувальників, представників громадських та профспілкових організацій підприємців.

Даний захід проведений з метою роз’яснення основних вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, сприяння розвитку підприємництва, зменшення тиску на діяльність суб’єктів господарювання, обговоренню складнощів, пов’язаних з реформуванням ДСНС та змінах у законодавчих документах щодо проведення перевірок.

Під час "круглого сталу" рятувальники та підприємці обговорили питання взаємодії в напрямку забезпечення пожежної та техногенної безпеки, недопущення випадків корупції. Обговорено проблемні питання щодо запровадження в державі страхування для суб’єктів господарювання, як альтернативи плановим заходам державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки та ролі страхових організацій у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі.

Зокрема т.в.о. начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий зазначив: "Наша зустріч покликана знайти спільні рішення і шляхи подолання існуючих проблем, адже основна мета рятувальників - запобігти виникненню пожеж і надзвичайних ситуацій та допомогти підприємцям побудувати безпечний бізнес. У забезпеченні безпеки ми маємо бути не ворогами, а партнерами та союзниками".

Також під час "круглого столу" розглянуто декларування відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, порядок проведення планових, позапланових перевірок та застосування запобіжних заходів, основні вимоги забезпечення техногенної безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки. Також обговорені проблемні питання, пов’язані з утриманням в районах сільських пожежних формувань, забезпечення пожежної безпеки у екологічних системах області, попередження загибелі і травмування людей під час виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів, загибелі людей на водних об’єктах та утриманню захисних споруд у належному стані.

За підсумками засідання присутні на ньому представники громадських організацій та підприємці висловили вдячність керівництву обласного Управління ДСНС за відкритість, прозорість і підтримку з питань взаємодії щодо забезпечення пожежної й техногенної безпеки.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов 19:34

За 21 листопада на території Чернігівської області поліцейськими мобільних групп з дотримання карантинних умов було складено 18 протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 3 протоколи у Чернігові.

Черговий номер щорічника

Черговий номер щорічника "Розумовські зустрічі" вийшов у Чернігові 17:27

Вже всьоме в Чернігові виходить збірник наукових праць «Розумовські зустрічі». Це періодичне видання, що спирається на розробки учасників щорічної однойменної науково-практичної конференції.

Виявлено 563 нових випадків COVID-19

Виявлено 563 нових випадків COVID-19 17:18

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 листопада в області зафіксовано 563 нових випадків COVID-19.

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві 12:35

О пів на п'яту годину вечора до чергової частини поліції надійшла інформація, що в одному з ніжинських будинків виявлено труп господаря.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:21

Упродовж минулого тижня з 16 по 23 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.