Задоволено позов прокурора про стягнення понад 700 тис грн податкового боргу
Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів громадянина або держави в суді, прокуратурою виявлено порушення законодавства при надходженні платежів до бюджету.
Як встановлено, комунальне підприємство м. Ніжина з 2011 року несвоєчасно сплачує податкові платежі до бюджету, зокрема податок на додану вартість та на прибуток, рентну плату за користування надрами, орендну плату за землю, збір за спеціальне використання води, екологічний податок.
З метою захисту інтересів держави прокуратурою до Чернігівського окружного адміністративного суду заявлено позов про стягнення з боржника податкового боргу в сумі понад 700 тис. грн.
Суд визнав обґрунтованою позицію прокуратури та ухвалив рішення про задоволення позову в повному обсязі.
Останні новини Чернігівщини
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.
В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41
За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.
5 січня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».