Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 04:03:38

Торгувати алкоголем і цигарками без ліцензії обійдеться надто дорого

11.03.2016   08:07Агенцiя

На Чернігівщині ще є випадки безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Такі бізнесмени податки не сплачують, а отже і втрачає бюджет.

Протягом минулого року фахівці відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернігівській області виявили 28 фактів безліцензійної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на суму більше мільйона  гривень. З початку цього року у Чернігові також виявлені 1 випадок безліцензійної торгівлі алкогольнми напоями та 2 випадки - безліцензійної торгівлі тютюновими виробами.
   
Штрафна фінансова санкція за таке  порушення - від 17 тисяч гривень. Отже, торгувати без ліцензії алкоголем та цигарками обійдеться надто дорого. В цьому можна переконатися, відкривши статтю ст. 17  Закону України від 19 грудня 1995 року №481-95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» (із змінами та доповненнями).  Висновки очевидні – не варто ризикувати.
   
Розраховувати порушникам, що якось минеться не варто. Адже протягом минулого року за результатами перевірок співробітники оперативного управління склали 48 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері обігу підакцизної продукції.

Триває операція «Акциз-2016». А відтак, у порушників немає жодних шансів не потрапити в поле зору фахівців контролюючих структур та уникнути відповідальності.

Єдине правильне рішення – своєчасно отримати ліцензію і вести бізнес у правовому полі.

Нині в області діють 2820  ліцензій на алкогольні напої та 2106 - на тютюнові вироби. З них у цьому році видано 401 ліцензію на торгівлю алкогольними напоями та 318 – тютюновими виробами.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини