Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 вересня, 20:08:14

Кошти з Фонду Регіонального розвитку – на користь пацієнтам та лікарям

10.03.2016   13:46Агенцiя

Завдяки державній підтримці закладів охорони здоров’я Чернігівщини, вдається своєчасно оновлювати матеріально-технічну базу лікарень та створювати в них сучасні умови для перебування пацієнтів.

КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» слугує взірцем для ефективного використання коштів, що виділяються з Фонду Регіонального розвитку.

«Жодна копійка цих надходжень не витрачається даремно, – стверджує головний лікар закладу Андрій Жиденко. - Так лише протягом останніх шести місяців вдалося суттєво оновити обладнання для відділень хірургічного профілю, зокрема, для застосування малоінвазивних оперативних втручань, де використовується висотехнологічна дороговартісна апаратура, на закупівлю та встановлення якої використано майже один мільйон гривень.

Крім того, постійно працюємо над підвищенням автоматизації робочих місць, вся лікарня «замкнута» у локальну комп’ютерну мережу, тому у кожному з відділень створено мінімум три робочих місця для ординаторів. Ефективно працюють відповідні ВЕБ-програми – «Поліклініка», «Стаціонар», ведення поточної документації здійснюється лише в електронному вигляді.

Звісно, без фінансової допомоги Фонду нам би це не вдалося зробити, а також провести капітальні ремонти та ввести в дію оновлені урологічне та торакальне відділення, на дооснащення яких Фонд виділив півтора мільйона гривень А ще завдяки децентралізації влади, а відтак і перерозподілу коштів на місця ми провели ремонти покрівлі палатного корпусу, замінили вікна у відділенні нефрології та гемодіалізу.

Сподіваємося, якщо така плідна робота з Фондом буде продовжена, у лікарні з’явиться можливість відкрити відділення кардіоваскулярної хірургії. Для цього наші лікарі пройшли спеціалізацію у провідних клініках столиці».

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

15 вересня - Всенародний День Батька

15 вересня - Всенародний День Батька 12:01

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня Національний День Батька святкують в Україні у вересні. Це поки неофіційне свято, а дата запропонована низкою громадських організацій. Традиційні святкові заходи підкреслюють важливість ролі батька і сім’ї в цілому.

15 вересня - День працівників лісу

15 вересня - День працівників лісу 11:59

Свято День працівників лісу відзначається у вересні. Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.