Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:51:01

Перші результати операції “Нерест” на Чернігівщині

03.04.2012   10:37

На день сміху 1 квітня було не до сміху браконьєрам, яких затримала міліція в ході операції “Нерест”.

Допомогу в виявленні нищівників водних плес співробітникам лінійного відділу міліції в річковому порту “Чернігів” надавали бійці роти міліції особливого призначення “Беркут”. Тільки за одну ніч міліціонери затримали п’ятьох чоловіків (двох мешканців Мньова Чернігівського району, одного жителя Славутича Київської області і двох чернігівців).

Перших трьох міліціонери застали на березі Дніпра біля села Мньов Чернігівського району, браконьєри саме здійснювали лов риби забороненим знаряддям лову – 50-метровою сіткою. Нищівниками природи було виловлено близько 200 пліток. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, склала близько двадцяти тисяч гривень.

Тієї ж ночі працівники міліції затримали ще двох чернігівців, які в районі урочища Вершина виловили 6 щук, судака, 15 лящів, 7 карасів, 120 краснопірок і 50 плоскірок.

Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала близько 40 тисяч гривень.

У діях вказаних громадян вбачаються ознаки злочину, передбаченого частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України – незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Подальшу перевірку проводить лінійний відділ в річпорту “Чернігів”.

Останні новини Чернігівщини

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини