Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 07:01:26

Чернігівська обласна лікарня інтенсивно оновлюється

05.03.2016   08:38Агенцiя

4 березня, за участі голови ОДА Валерія Куліча та народного депутата України Сергія Березенка відбувся своєрідний «прийом» робіт із реконструкції приміщень урологічного й торакального відділень Чернігівської обласної лікарні.

Для докорінного поліпшення технічного стану приміщень, оснащення меблями, спецобладнанням і деякою новою апаратурою знадобилося два місяці та 4,7 мільйона гривень.

Ресурси для виконання робіт були залучені Чернігівською облдержадміністрацією з Фонду регіонального розвитку, куратором якого на Чернігівщині є народний депутат України Сергій Березенко. Крім того, близько шестиста тисяч гривень із фонду було використано для реконструкції покрівлі палатного корпусу обласної лікарні.

Коментуючи подію, голова ОДА Валерій Куліч акцентував увагу на тому, що загалом завдяки фінансуванню через Фонд регіонального розвитку минулоріч удалося завершити роботи на 86-и об’єктах області. Також і Валерій Куліч, і Сергій Березенко відзначили високу ефективність освоєння коштів на місцевому рівні. Адже за умови прийняття рішень на місцях точніше визначаються пріоритети в роботі, а розпорядники коштів та безпосередні учасники реалізації проектів зацікавленні у якомога вищій якості кінцевого результату – переконані управлінці.

Свідченням якісних змін у Чернігівській обласній лікарні є те, що вже три її відділення, зокрема урологічне і торакальне, отримали статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», засвідчений фахівцями асоціації «Служба організації інфекційного контролю». Сьогодні ж персоналу відділень були вручені відповідні відзнаки.

Крім огляду результатів робіт на об’єктах Чернігівської обласної лікарні, присутні управлінці – голова ОДА Валерій Куліч, народний депутат Сергій Березенко, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш та головлікар обласного комунального лікувального закладу Андрій Жиденко – обговорили проект подальшого розвитку лікарні в контексті підтримки і реорганізації галузі загалом. Адже оновлення і якісне забезпечення закладів обласного рівня, на переконання голови ОДА Валерія Куліча, є першочерговим пріоритетом.

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини