Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 11:59:45

Чернігівська обласна лікарня інтенсивно оновлюється

05.03.2016   08:38Агенцiя

4 березня, за участі голови ОДА Валерія Куліча та народного депутата України Сергія Березенка відбувся своєрідний «прийом» робіт із реконструкції приміщень урологічного й торакального відділень Чернігівської обласної лікарні.

Для докорінного поліпшення технічного стану приміщень, оснащення меблями, спецобладнанням і деякою новою апаратурою знадобилося два місяці та 4,7 мільйона гривень.

Ресурси для виконання робіт були залучені Чернігівською облдержадміністрацією з Фонду регіонального розвитку, куратором якого на Чернігівщині є народний депутат України Сергій Березенко. Крім того, близько шестиста тисяч гривень із фонду було використано для реконструкції покрівлі палатного корпусу обласної лікарні.

Коментуючи подію, голова ОДА Валерій Куліч акцентував увагу на тому, що загалом завдяки фінансуванню через Фонд регіонального розвитку минулоріч удалося завершити роботи на 86-и об’єктах області. Також і Валерій Куліч, і Сергій Березенко відзначили високу ефективність освоєння коштів на місцевому рівні. Адже за умови прийняття рішень на місцях точніше визначаються пріоритети в роботі, а розпорядники коштів та безпосередні учасники реалізації проектів зацікавленні у якомога вищій якості кінцевого результату – переконані управлінці.

Свідченням якісних змін у Чернігівській обласній лікарні є те, що вже три її відділення, зокрема урологічне і торакальне, отримали статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», засвідчений фахівцями асоціації «Служба організації інфекційного контролю». Сьогодні ж персоналу відділень були вручені відповідні відзнаки.

Крім огляду результатів робіт на об’єктах Чернігівської обласної лікарні, присутні управлінці – голова ОДА Валерій Куліч, народний депутат Сергій Березенко, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш та головлікар обласного комунального лікувального закладу Андрій Жиденко – обговорили проект подальшого розвитку лікарні в контексті підтримки і реорганізації галузі загалом. Адже оновлення і якісне забезпечення закладів обласного рівня, на переконання голови ОДА Валерія Куліча, є першочерговим пріоритетом.

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.