Чернігівський УКРОП відкрив тренінговий центр для ОСББ
Чернігівський УКРОП відкрив тренінговий центр для створення і популяризації об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).
Тренінги будуть проводитися кожну суботу з 12-00 до 15-00 за попереднім записом за адресою: м. Чернігів, вул. Горького, 23, офіс 207.
Запис здійснюється за телефонами: 099 392 38 79, 097 454 95 76, 093 04 46 69, 970 153, 970 163.
Кожен мешканець повинен не тільки нести відповідальність за своє помешкання, але й адекватно ставитися до стану будинку в цілому, як спільної неподільної власності. ОСББ, як показує практика і досвід, це ефективна альтернатива сучасній системі житлово – комунального господарства. Укладаючи угоди, голови ОСББ повинні уважно відстежувати у документах інтереси споживачів, готовити та обстоювати протоколи розбіжностей або відмовлятися від неякісних послуг, саме це будуть навчати в тренінговому центрі.
Створення такого центру дуже актуальним саме сьогодні, оскільки з 1 липня 2016 року комунальних ЖЕКів не буде.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.