Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 19:27:54

Прокуратурою Чернігівської області затверджено обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно міжнародної групи торгівців людьми

02.04.2012   13:35

Передано до суду для розгляду по суті кримінальну справу порушену і розслідувану слідчим Управлінням УМВС України в Чернігівській області за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу (торгівля людьми).

Слідством встановлено, що група осіб, до складу якої входили громадяни України та Туреччини, організували злочинну групу, яка переправляла до Турецької республіки з метою сексуальної експлуатації мешканок Чернігівської області. Зокрема встановлені факти вербування та переправлення за кордон протягом 2011 року 5 жінок.

Трьом членам організованої злочинної групи пред’явлено звинувачення у вчиненні злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми.

Державне обвинувачення підтримує прокуратура Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини