Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:52:41

У “Десні” розпочалися відправки солдат строкової служби до військових частин Збройних Сил України

02.04.2012   13:24

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині розпочалися відправки солдат строкової служби до військових частин Збройних Сил України, які здобували тут різні військові спеціальності.

– Щодня у війська ми відправляємо понад 400 військовослужбовців, – повідомив начальник відділення комплектування та обліку чисельності навчального центру підполковник Юрій Свиста. – Напередодні, особовий склад, яки покидає навчальні підрозділи шикується на плацу військової частини. Там відбувається процес передачі солдат представникам інших військових частин. Вони перевіряють зовнішній вигляд строковиків, наявність документів та укомплектованість речових мішків. Уже на наступний день зранку солдати відбувають на залізничний вокзал Києва, звідки їдуть до місць подальшого проходження служби.

Варто зазначити, що у “Десні” проходили чотирьохмісячне навчання за відповідними спеціальностями Сухопутних військ майже 4000 курсантів з усієї України.

Остання відправка солдатів строкової служби із “Десни” у війська відбудеться 11 квітня.

Ануфрієв Віктор

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».