Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:29:38

НБУ визначає кращу монету минулого року

23.02.2016   15:00Агенцiя

Національний банк України оголосив проведення конкурсу “Краща монета року України” 2015 року.

У конкурсі беруть участь усі пам’ятні монети України, офіційно введені в обіг Національним банком України з 01 січня до 31 грудня 2015 року.

Конкурс проводитиметься за трьома номінаціями: краща монета року, унікальне ідейне рішення, найкраще художнє рішення. На першому етапі, який триває зараз — з 8 лютого і до 18 квітня, шляхом голосування у кожній з номінацій буде визначено по три монети, які набрали найбільше голосів.

Голосувати може будь-хто, хто заповнить відповідну анкету та у встановлені терміни передасть її до НБУ (в електронному вигляді чи на папері).

На другому етапі конкурсу Національний банк України створює комісію, до складу якої увійдуть представники НБУ, фахівці з образотворчого мистецтва, історії, нумізматики, уповноважені представники Асоціації нумізматів України. Комісія й визначать остаточно монети, що перемогли в кожній номінації.

Інформацію про результати першого та другого етапів конкурсу оприлюднять на сторінках офіційного інтернет-представництва Національного банку України та в засобах масової інформації.

Детальні умови конкурсу, перелік монет для конкурсу “Краща монета року України” (із зображенням) та анкету для голосування можна знайти на сайті НБУ.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.