Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 16:41:37

Податкові міліціонери гідно склали іспит на патріотизм

22.02.2016   17:10Агенцiя

Працівників податкової міліції, які днями повернулися із зони АТО, урочисто вітали в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області. Під час четвертої ротації на Сході України несли службу п’ятеро співробітників - Віктор Крупка, В’ячеслав Павленко, Валерій Луговий, Григорій Титаренко та Сергій Романенко.

Четверо з них повернулися до Чернігова, а Сергій Романенко залишився ще на один термін. Хоча у середньому небезпечне відрядження триває 2,5 місяці, але податкові міліціонери перебували там майже вдвічі більше.

До речі, у складі підрозділу «Фантом» вже несли службу по захисту економічних інтересів держави 29 співробітників податкової міліції з Чернігівщини. Всі вони добровільно виявили таке бажання. Дехто з них перебував у відрядженнях двічі і навіть тричі. У небезпечній зоні вони контролювали законність переміщення товарів, вантажів та транспортних засобів через лінію розмежування, протидіяли фінансовим злочинам та боролися з терористичною діяльністю. І з честю склали іспит на патріотизм, мужність та відповідальність.

Від імені колективу захисників Вітчизни привітала в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області Ніна Соловей. Вона також вручила Почесні грамоти та подякувала за професіоналізм і високу громадянську свідомість.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.