Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 10:08:50

Першочергові завдання Бобровицького району: очисні споруди та житло для лікарів потужної ЦРЛ

20.02.2016   07:47

Формується перелік об’єктів будівництва та реконструкції, які будуть фінансуватися у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Аби краще розібратися у нагальних потребах області перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич у найближчі терміни відвідає усі райони.

Зокрема вчора, він, разом з начальником Управління охорони здоров’я ОДА Петром Гармашем, перебував з робочим візитом у Бобровицькому районі, де поспілкувався з представниками райдержадміністрації та керівництвом міста.

У планах очільників району запропонувати першочергово внести до переліку об’єктів реконструкції та побудови два проекти.

Зокрема значних коштів потребує модернізація та належне утримання каналізаційних очисних споруд. З 1975 року місто користується каналізацією ПАТ «Бобровицький молокозавод».

Основна кількість нечистот, що акумулюється на очисних спорудах, — комунальні стоки від населення, організацій та установ.

Інший важливий об’єкт — будівництво чотирьохквартирного будинку для лікарів Бобровицької центральної районної лікарні, з проектом якого ознайомився Леонід Сахневич.

Користуючись нагодою перший заступник голови ОДА оглянув і саму лікарню.

Варто зазначити, що медичний заклад є міжрайонним. Адже сюди приїжджають народжувати та оперуватися жителі різних районів  Чернігівщини та й навіть Київської області.

По кількості пологів Бобровицька ЦРЛ на другому місці після Чернігівського району (810 пологів). До того ж  не було випадків материнської та перинатальної смертності.

Крім того, лікарня перша серед районних закладів отримала сертифікат на систему управління якістю згідно вимог ДСТУ ISO 9001:2009. Даний сертифікат визнаний у багатьох країнах світу та включає набір вимог до системи менеджменту якості.

Такий документ наразі лише один медичний заклад обласного центру.

— Районна лікарня має не лише хорошу матеріально-технічну базу, а й потужний кадровий потенціал. Тут працює 3 хірурги, 5 анестезіологів, та 7 акушерів-гінекологів. Колектив злагоджений та мотивований, — зауважив Леонід Сахневич, додаючи, — Облдержадміністрація зацікавлена, аби якісна медицина була доступна у всіх районних центрах. Саме тому розглядатиметься питання заохочення лікарів, зокрема через створення належного житлового фонду.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 вересня до 8:00 21 вересня 2020 року.

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир

В 1-й окремій танковій Сіверській бригаді – новий командир 08:34

Особовому складу танкової бригади нового командира представив командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Валерій Залужний.

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів

Чернігівщина четверта за кількістю заготовленої та реалізованої деревини серед регіонів 08:30

Площа земель лісового фонду Чернігівської області є третьою за величиною в Україні та складає майже 748 тис.га – це 7% лісового фонду країни та 23% території області.