Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:50:09

Першочергові завдання Бобровицького району: очисні споруди та житло для лікарів потужної ЦРЛ

20.02.2016   07:47

Формується перелік об’єктів будівництва та реконструкції, які будуть фінансуватися у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Аби краще розібратися у нагальних потребах області перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич у найближчі терміни відвідає усі райони.

Зокрема вчора, він, разом з начальником Управління охорони здоров’я ОДА Петром Гармашем, перебував з робочим візитом у Бобровицькому районі, де поспілкувався з представниками райдержадміністрації та керівництвом міста.

У планах очільників району запропонувати першочергово внести до переліку об’єктів реконструкції та побудови два проекти.

Зокрема значних коштів потребує модернізація та належне утримання каналізаційних очисних споруд. З 1975 року місто користується каналізацією ПАТ «Бобровицький молокозавод».

Основна кількість нечистот, що акумулюється на очисних спорудах, — комунальні стоки від населення, організацій та установ.

Інший важливий об’єкт — будівництво чотирьохквартирного будинку для лікарів Бобровицької центральної районної лікарні, з проектом якого ознайомився Леонід Сахневич.

Користуючись нагодою перший заступник голови ОДА оглянув і саму лікарню.

Варто зазначити, що медичний заклад є міжрайонним. Адже сюди приїжджають народжувати та оперуватися жителі різних районів  Чернігівщини та й навіть Київської області.

По кількості пологів Бобровицька ЦРЛ на другому місці після Чернігівського району (810 пологів). До того ж  не було випадків материнської та перинатальної смертності.

Крім того, лікарня перша серед районних закладів отримала сертифікат на систему управління якістю згідно вимог ДСТУ ISO 9001:2009. Даний сертифікат визнаний у багатьох країнах світу та включає набір вимог до системи менеджменту якості.

Такий документ наразі лише один медичний заклад обласного центру.

— Районна лікарня має не лише хорошу матеріально-технічну базу, а й потужний кадровий потенціал. Тут працює 3 хірурги, 5 анестезіологів, та 7 акушерів-гінекологів. Колектив злагоджений та мотивований, — зауважив Леонід Сахневич, додаючи, — Облдержадміністрація зацікавлена, аби якісна медицина була доступна у всіх районних центрах. Саме тому розглядатиметься питання заохочення лікарів, зокрема через створення належного житлового фонду.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».