Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:40:48

Разом проти хабарництва

09.02.2016   14:46Агенцiя

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич сьогодні поспілкувався з учасниками акції «Не даю, не беру хабарів!».

Він запевнив, що в ОДА дотримуються присяги держслужбовця, тому про порушення закону у цій частині мова йти не може.

До того ж ведеться відповідна робота у частині попередження та вияву протиправних дій. Більш детально про це громадським активістам розповіли представники уповноважених структурних підрозділів та відділів облдержадміністрації.

Зокрема акцентовано увагу на детальній перевірці щорічних декларацій чиновників. Також ефективно впроваджується Система електронних державних закупівель ProZorro.

Після спілкування активісти чернігівського підрозділу «Антикорупційного Руху Валентина Наливайченка на інформаційному стенді ОДА розмістили наліпку із номерами телефонів служб, до яких варто звертатися у разі вимоги хабара.

Аналогічні заходи сьогодні мають відбутися у Новозаводській та Деснянській районних у місті Чернігові радах.

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини