Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 09:38:22

Із Росії українець повертався з бойовим пістолетом, орденами та золотом

04.02.2016   10:30

Перетнути лінію державного кордону зі зброєю, орденами та виробами із золота намагався учора громадянин України.

Українець їхав із Росії через пункт пропуску «Сеньківка» автомобілем «Тойота». Напередодні до прикордонного підрозділу Чернігівського загону надійшла інформація щодо можливого перевезення даним громадянином заборонених для переміщення через кордон предметів. Тому авто по прибуттю в пункт пропуску перенаправили на смугу руху «червоний коридор» для додаткового огляду.

В ході спільної перевірки з працівниками митниці з’ясувалося, що чоловік перевозив в особистих речах вироби із золота – печатку, хрестики та наручний браслет загальною вагою 34,5 грамів, ордени часів 1941-45 років, а саме «Червоної Зірки» та «Вітчизняної Війни ІІ ступеню».

Крім того в повітряному фільтрі транспортного засобу під капотом автомобіля було виявлено бойовий пістолет калібру 9мм без розпізнавальних символів серійного та номерного знаку. Чоловік пояснив, що нібито купив зброю по дорозі на одній із станцій в Росії. Також українець розповів, що нагрудні знаки придбав на одному з ринків у сусідній країні, а вироби із золота є його особистими речами, які він не встиг одягнути.

На порушника складено адмінпротокол за ознаками злочину передбаченого ст. 201 ККУ (Контрабанда). Для подальшої перевірки у пункт пропуску були викликані співробітники СБУ, тривають слідчі дії.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини