Служба в армії: справа честі, ще й гідна зарплата
Військова служба за контрактом в Україні довгі роки вважалася справою непрестижною і низькооплачуваною. Тривалий час армія просто розвалювалася зсередини, не маючи ані чітких цілей, ані важливих завдань, ані належного фінансування.
Необхідність дати відсіч російській агресії змінила ситуацію. Тепер негативні стереотипи про Збройні Сили руйнуються. Підвищення заробітних плат військовим, у першу чергу тим, хто йде на контрактну службу — такий пріоритет визначив Президент України Петро Порошенко.
З 2016 року солдат-контрактник у тилу отримує 7000 грн, молодший сержант — 8000 грн, лейтенант — 9500 грн. Зарплати військових у зоні АТО, на лінії зіткнення, щонайменше у півтора рази більші і стартують з 10300 грн. До того ж, військові мають право на додаткові грошові виплати: підйомні, допомогу на оздоровлення тощо.
Соціальний пакет військовослужбовців включає в себе якісне безкоштовне медичне обслуговування, можливість отримати заочну вищу освіту під час служби, право на отримання безкоштовного житла та багато іншого.
Оновлювана армія — місце, де можна служити з гідністю, захищати Україну та отримати інтенсивну бойову підготовку. Це і можливість для кар’єрного росту, і навіть нагода отримати досвід за кордоном на службі в миротворчих підрозділах.
Як потрапити до лав Збройних Сил за контрактом? Просто!
Якщо вам від 18 до 40 років, ви здорові, придатні до військової служби, несудимі та не перебуваєте на психіатричному чи наркологічному обліку — звертайтеся до військкоматів за місцем проживання.

Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.