Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 08:52:34

Чернігівськими платниками сплачено понад 15 млн. грн. рентної плати

02.02.2016   07:54

Як повідомили у відділі місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області з цього року збільшено ставки рентної плати: за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин - на 26,67 %; за користування радіочастотним ресурсом України - на 13,35 %; за спеціальне використання води - на 26,49 - 26,55 %.

Фахівці інспекції зауважили, що нові ставки рентної плати слід застосовувати при поданні податкових декларацій з рентної плати за І квартал 2016 року.
   
Начальник відділу місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів ДПІ у м. Чернігові Людмила Гординська також поінформувала, що за минулий рік від платників міста надійшло понад 15,1 млн. грн. рентної плати, що на 0,2 млн. грн. більше показника 2014 року.

Також податківець звернула увагу платників податків на те, що  з цього року скасовано відповідальність платників за несплату узгодженої суми авансових внесків з рентної плати.

Крім того, для рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю та скасовано сплату такими платниками щомісячних авансових внесків.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини