Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 жовтня, 23:25:22

За рахунок реалізації безхазяйного майна бюджети поповнилися на 509,5 тисяч гривень

27.01.2016   08:05Агенцiя

За несприятливих економічних умов, які, на жаль, склалися у нашій державі, залучення додаткових ресурсів надходжень стабілізує процес наповнення бюджетів для забезпечення ефективного функціонування економіки країни.

Як повідомили в управлінні погашення заборгованостей ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області, за 2015 рік обліковано майна з ознаками безхазяйного на загальну суму 94,8 тис гривень.
        
Загалом, станом на початок 2016 року майна з ознаками безхазяйного на обліку в інспекції знаходиться на суму 103,6 тис гривень.
         
Нагадаємо, що безхазяйним вважається майно, що не має власника або власник якого невідомий. Зазначене майно надходить у власність держави, міських, сільських громад за рішенням місцевих органів влади.

Виявлення, облік, зберігання, оцінка та розпорядження безхазяйним майном та іншим майном, що переходить у власність держави, а також  облік, попередня оцінка, зберігання майна, вилученого та конфіскованого за порушення митного і податкового законодавства належить до функцій   органів Державної фіскальної служби України відповідно до  п.п.191.1.23 п.191.1 ст.19 Податкового кодексу України.

Оцінка майна провадиться комісією, яка утворюється органом, що здійснив його вилучення, у складі представників органів ДФС, органів (організацій), що здійснили вилучення майна або зберігають його, фінансових органів та органів (організацій), які здійснюватимуть розпорядження цим майном. Взяте на облік безхазяйне майно зберігається відповідним органом ДФС у власних (орендованих) приміщеннях або за актом опису і попередньої оцінки безхазяйного майна передається на відповідальне зберігання суб’єкту господарювання, з яким укладається відповідний договір.
        
Фахівці управління погашення заборгованостей роз’яснюють, що реалізацію безхазяйного майна, яке перейшло у власність держави, проводять уповноважені торгівельні організації на конкурсних умовах - через аукціон або біржові торги. Таких організацій в цьому році три.

Так, за рахунок налагодженої ефективної співпраці з територіальними органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами, у минулому році державному бюджету реалізація чернігівського майна з ознаками безхазяйного принесла понад 349,8 тис грн, ще 159,7 тис грн надійшли до місцевої скарбниці.

Останні новини Чернігівщини

Як запікати гарбуз у духовці

Як запікати гарбуз у духовці 17:02

Когда хочется разнообразить привычное меню, на помощь приходят сезонные овощи. Запеченную тыкву можно подавать с зеленью в виде салата, с разными видами рассольного или мягкого сыра — как изысканную закуску, сделать с ней тосты или приготовить десерт.

Смачні рецепти вихідного дня: запечені яблука

Смачні рецепти вихідного дня: запечені яблука 16:51

Яблука смакують свіжі, а ще це чудова основа для десертів та смачних страв. Варто лише зробити кілька кроків і у вас готовий ароматний, корисний десерт. Тож давайте, приготуємо печені яблука на сніданок, на вечерю і на десерт.

Гороскоп на наступний тиждень 21-27 жовтня 16:22

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на тиждень з 21 по 27 жовтня 2019 року

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара 09:23

Це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Перші кухарі з’явилися на землі без сумнівів з появою самого людства, інакше як можна пояснити, що ми все ще не померли з голоду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини