Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:42:50

Організація досудового слідства в органах прокуратури Чернігівщини зазнала позитивних змін та активізації

27.01.2016   07:46Агенцiя

У 2015 році слідчим відділом прокуратури області здійснювалось досудове розслідування у кримінальних провадженнях різних категорій злочинів, підслідних органам прокуратури, від службових до загально-кримінальних, зокрема розслідувались справи стосовно посадовців високого рівня, правоохоронців, військовослужбовців.

Передусім у минулому році зосереджено увагу на розслідуванні кримінальних  правопорушень за фактами перевищення влади, корупційних злочинів, у тому числі одержання неправомірної вигоди.

Із загальної кількості направлених до суду обвинувальних актів – 17 у кримінальних провадженнях з ознаками корупції (здебільшого за фактами отримання неправомірної вигоди працівниками правоохоронних органів).

Також закінчено досудове розслідування у 2 кримінальних провадженнях за фактами дорожньо-транспортних пригод за участю працівників правоохоронних органів (по одному із них – спричинено смерть 3 осіб).

Особливу увагу слідчими прокуратури приділено розслідуванню злочинів, пов’язаних з подіями Революції Гідності. Так, серед скерованих до суду обвинувальних актів – 3 про кримінальні правопорушення, пов’язані з вказаними вище подіями.

Загалом упродовж минулого року слідчими органів прокуратури розслідувано 450 кримінальних проваджень, в яких 37 обвинувальних актів стосовно 42 осіб скеровано до суду, що  майже вдвічі більше ніж за 2014 рік.

У поточному році слідчим відділом прокуратури області скеровано до суду 3 обвинувальні акти.

Робота за вказаним напрямом триває.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».