Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 20:38:26

Прокуратура Чернігівської області координує роботу щодо попередження злочинності та бездоглядності серед неповнолітніх

29.03.2012   07:27

Заступник прокурора Чернігівської області Олег Підгайний провів міжвідомчу нараду з керівниками управлінь освіти і науки, охорони здоров?я, служби у справах дітей, УМВС та Державної податкової служби в області щодо попередження правопорушень, бездоглядності та шкідливих звичок серед дітей.

Обговорення стану додержання законодавства з цих питань засвідчило, що криміногенна ситуація у молодіжному середовищі є прогнозованою. З початку року майже на 10% знизилася кількість злочинів, скоєних неповнолітніми, у тому числі на 20,8% тяжких та особливо тяжких.

Водночас заступник прокурора області звернув увагу учасників наради, зокрема, керівництва кримінальної міліції та служби у справах дітей на необхідності вжиття узгоджених заходів щодо протидії злочинності серед неповнолітніх та запобігання сімейному неблагополуччю.

Особливої уваги потребують проблеми боротьби з пияцтвом, вживанням наркотичних та токсичних речовин, які є підґрунтям скоєння правопорушень.

В ході наради затверджено спільні заходи щодо посилення захисту прав дітей.

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.