Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 03:55:15

Безперебійний проїзд автотранспорту дорогами області – завдання № 1 для Служби автомобільних доріг

18.01.2016   16:32Агенцiя

Про особливості зимового утримання доріг загального користування області говорив на прес-брифінгу в облдержадміністрації начальник Служби автомобільних доріг в Чернігівській області Володимир Гузема.

Він зазначив, що протяжність мережі автомобільних доріг загального користування в області складає понад сім тисяч сімсот кілометрів, з яких понад чотири тисячі шістсот кілометрів – місцевого значення.

Проведення експлуатаційних робіт у зимовий період здійснюють Чернігівський облавтодор, 17 філій та 10 райавтодорів, які оснащені мобільним корпоративним зв’язком. Працює 283 одиниці техніки. Проте такої кількості, за словами Володимира Гуземи, не достатньо, щоб утримувати одночасно усі дороги в ідеальному стані. Та й техніка застаріла, переважно 70-х – 80-х років, найновіша – 2007 року випуску.

Попри це Службою вживаються всі необхідні заходи, щоб забезпечити навіть під час великого снігу безперебійну роботу автодоріг області. Зокрема, діє порядок першочергового розчищення автошляхів за пріоритетністю їх значення. Заготовлено достатню кількість протиожеледних сумішей (50 тисяч тонн) та технічної солі (1 тисяча тонн). У випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах області відпрацьовано чітку взаємодію Служби автомобільних доріг з управліннями Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Укртрансінспекції в області.

За словами Володимира Гуземи, взимку цього року не зафіксовано переривів та обмежень руху, відсутні дорожньо-транспортні пригоди. Навіть під час значних снігопадів, які пройшли останніми днями, чітка робота всіх відповідних служб забезпечила безперебійний проїзд автотранспорту дорогами області. Крім того, задля зручності водіїв на мережі автодоріг визначено 38 майданчиків для тимчасового відстою транспортних засобів. Детальну інформацію можна отримати на сайті Служби автомобільних доріг в Чернігівській області за посиланням: http://ch.ukravtodor.gov.ua/press-sluzhba/novini/item/408-perelik-stoianok-ta-mists-vidstoiu-transportnykh-zasobiv-na-avtomobilnykh-dorohakh-zahalnoho-korystuvannia-na-vypadok-vynyknennia-obmezhen-v-rusi.

Говорили на прес-брифінгу також про утримання та ремонт доріг.

За інформацією Володимира Гуземи, у 2015 році дії Служби автомобільних доріг були спрямовані на експлуатаційне утримання доріг, безпеку дорожнього руху (влаштування розмітки, установка та ремонт дорожніх знаків, ремонт огородження). Здійснено також ямковий ремонт.

Вперше за останні 10 років в області залучено кошти обласного бюджету на суму 9,3 мільйона гривень, за рахунок яких ліквідовано понад сорок тисяч квадратних метрів ямковості на 69 автодорогах у 22 районах області.

Проте поточний та капітальний ремонти не проводились через відсутність фінансування.

Тож очільник Служби автодоріг області висловив сподівання, що у цьому році, зважаючи на збільшення видатків Державного бюджету на дорожників з 3,2 мільярда гривень до 6,5 мільярда гривень, все ж таки буде проводитись капітальний ремонт доріг.

Наприкінці брифінгу Володимир Гузема наголосив, що до кінця доби 18-го та на протягом 19-го січня по Чернігову та області очікується посилення вітру до 15 – 20 м/с, місцями сильний сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця.

До уваги мешканців області!

У зв'язку із складними погодними умовами Служба автомобільних доріг закликає водіїв бути уважними та обережними, пересуваючись автошляхами області, не виконувати ризикованих маневрів та підготувати свої транспортні засоби до зимової експлуатації. Необхідно чітко дотримуватись правил дорожнього руху, зокрема швидкісних режимів, інтервалу та дистанції. Це дозволить уникнути ускладнень у русі транспорту та не допустити виникнення дорожньо-транспортних пригод. У дні несприятливих погодних умов, по можливості, варто утриматися від поїздок на далекі відстані.

У разі виникнення проблемних ситуацій на автошляхах області, можна звертатися на цілодобові гарячі лінії Служби за телефонами: 661-893, 674-356, або ж за телефоном 101.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини