Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 02:02:45

Служба зайнятості підтримує підприємців-початківців

16.01.2016   08:21Агенцiя

Служба зайнятості підтримує підприємницькі ініціативи безробітних, які не можуть бути працевлаштовані через відсутність для них на ринку праці підходящої роботи.

Так, у 2015 році, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово, власну справу відкрили 631 безробітний, зокрема 26 людей з інвалідністю, 18 переселенців, 82 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО. Основні сфери діяльності, які обирають колишні безробітні: торгівля, надання різноманітних видів послуг (юридичних, бухгалтерських, перукарських, транспортних, з пошиття одягу), сільське господарство та виробництво. Дехто з них уже має найманих працівників.

З метою максимальної поінформованості громадян про можливість започаткування власної справи та надання практичних рекомендацій в усіх центрах зайнятості області проводяться інформаційні семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність. Безробітні, які виявили бажання започаткувати власний бізнес, проходять профдіагностичне тестування на визначення нахилів до такого виду діяльності.

Підприємців-початківців служба зайнятості підтримує й фінансово, надаючи їм виплату допомоги по безробіттю одноразово для відкриття власної справи.

Для набуття теоретичних знань та практичних умінь у започаткуванні власного бізнесу безробітним пропонується навчання на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», а також за професіями, орієнтованими на самозайнятість та організацію підприємницької діяльності.

Крім цього, починаючи з 2013 року службою зайнятості із залученням на громадських засадах представників органів державної влади, соціальних фондів, бізнес-центрів, підприємств тощо надаються безоплатні індивідуальні та групові консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності. Торік було надано 944 таких консультацій.

Отже, підтримка службою зайнятості підприємницьких ініціатив громадян допомагає їм зробити правильний вибір сфери зайнятості з врахуванням потреб ринку праці та дозволяє займатися улюбленою справою.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини