Поліцейські затримали рецидивіста, який одну людину вбив, а іншу тяжко травмував
Оперативне реагування поліцейських на повідомлення про злочин та вміло проведені ними розшукові дії відвернули втечу зловмисника, який у Сосницькому районі під час раптової сварки завдав двом місцевим жителям численних ножових поранень, від чого один з них помер на місці події.
Іншому потерпілому завдано тілесні ушкодження у вигляді множинних ножових поранень грудної клітки. Нині він перебуває у лікувальному закладі.
Завдяки своєчасному оперативному реагуванню поліція встановила особу, яка скоїла злочин. Підозрюваним виявився житель Кіровоградської області. На Чернігівщині він гостював у знайомої.
Після скоєння тяжкого злочину зловмисник намагався зникнути, виїхавши з району. Однак оперативники поліції передбачили такий варіант розвитку подій. Утікача затримали в сусідньому Менському районі в маршрутному автобусі, який рухався в напрямку Чернігова.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства та замаху на вбивство (ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України) - санкція якої передбачає максимальне покарання до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.
В ході проведення оперативно-розшукових дій підозрюваного затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу - тримання під вартою.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.