Врятовано 2 людини під час пожежі
27 березня о 17:35 у Чернігові до територіального управління МНС надійшло повідомлення про пожежу в квартирі № 32 п'ятиповерхового житлового будинку по проспекту Миру, 50.
Коли на місце події оперативно прибули два відділення рятувальників, на четвертому поверсі відбувалося горіння в коридорі квартири. Це не давало можливості покинути задимлену оселю 74-річній господарці.
За словами свідків, її 42-річний син зміг врятуватися, перелізши через балкон у вікно сусідньої квартири. Ланкою газодимозахисників на чолі з начальником караулу старшим лейтенантом Владиславом Прилуцьким за пів години пожежу ліквідовано.
З цим не допущено її розповсюдження в кімнати квартири та сусідні помешкання. Під час гасіння врятовано мешканку оселі. Внаслідок пожежі жінка отруїлася чадним димом, а чоловік отримав опіки кистей рук 1-2 ступені. Постраждалих госпіталізовано.
Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі. Вогнем знищено двері, пошкоджено стіни та майно в квартирі.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.