Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 09:10:53

У Чернігівській області відшкодували втрати сільсько- та лісогосподарського виробництв

14.01.2016   10:51Агенцiя

До місцевих бюджетів Чернігівської області за 2015 рік надійшло 288,5 тис. грн. у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

Упродовж року із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва Чернігівщини вилучили 1,053 га земель.

Органи влади можуть використати кошти, що надійшли за відшкодування втрат виробництв, на освоєння земель, охорону земельного фонду, поліпшення угідь. Фінансовий ресурс може бути спрямований на проведення інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель.

Згідно законодавства, використання коштів на будь-які інші потреби забороняється. З отриманої у 2015 році суми на поліпшення стану земельних фондів регіону використали 109,8 тис. гривень.

Сумарно на спеціальних рахунках місцевих рад Чернігівської області знаходиться 3,212 млн грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва. Із них на депозитних рахунках в установах банку знаходиться 1,01 млн грн. (31%).

Останні новини Чернігівщини

Російські спецслужби використовують смартфон-ігри для вербування українських дітей

Російські спецслужби використовують смартфон-ігри для вербування українських дітей 09:07

СБУ виявила мобільний додаток, через який у користувачів в ігровій формі виманювали геолокацію та реальні фото стратегічних об’єктів.

Комунальне підприємство, яке займається похованнями, майже повністю зруйноване. На його відбудову попередньо потрібно 50 млн грн 08:49

Комунальне підприємство "Спецкомбінат комунально-побутового обслуговування", яке базується на кладовищі "Яцево", оговтується від бойових дій, які розгорталися, в тому числі, і на його території протягом лютого-березня 2022 року.

На Корюківщині триває фіксація воєнних злочинів

На Корюківщині триває фіксація воєнних злочинів 08:33

На Корюківщині прокурори окружної прокуратури спільно з поліцією продовжують фіксувати воєнні злочини, вчинені військами російської федерації

У Чернігові відновлюють вакцинацію проти COVID-19

У Чернігові відновлюють вакцинацію проти COVID-19 08:17

У Чернігові знову є можливість вакцинуватися проти COVID-19.

Новгород-Сіверські поліцейські впродовж двох годин затримали підозрюваних у розбійному нападі на сусідку

Новгород-Сіверські поліцейські впродовж двох годин затримали підозрюваних у розбійному нападі на сусідку 08:13

25 співробітники Новгород-Сіверського райвідділу поліції за «гарячими слідами» затримали двох молодиків, які вночі напали на пенсіонерку з Семенівської громади