Протягом доби під час пожеж загинуло 3 людини
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у побуті. Будьте уважними та обережними при поводженні з вогнем, адже від цього залежить безпека Вашого життя!
МНС
Вогнем знищено перекриття на площі 72 кв.м, пошкоджено покрівлю, стіни та майно.
Ймовірною причиною трагедії послужила необережність при палінні господяря.
Того ж дня о 20:53 до Городнянського районного відділу УДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Івашківка. Подолавши відстань понад 30 км. до місця пригоди з райцентру прибули рятувальники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини та сільські вогнеборці з сіл Тупичів і Вихвостів. На час прибуття полум'я повністю охопило будинок.
Вогнеборці о 21:40 локалізували та о 01:40 ліквідували пожежу. В ході гасіння пожежі рятувальники виявили у ліжках тіла 65-річної господарки та її 74-річного співмешканця. Допомогти стареньким вже було запізно. Надихавшись небезпечного чаду вони загинули. Причиною виникнення трагедії стало неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Вогнем знищено будинок.
До ліквідації пожеж в обох випадках залучалось 19 чоловік особового складу та 5 одиниць спецтехніки.
31 грудня об 11:40 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних будинків у с. Вершинова Муравійка. Оперативно до місця події прибуло два відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту. На момент прибуття спостерігалося горіння в середині та на даху помешкання. Вогнеборці о 12:30 пожежу локалізували, а о 13:00 остаточно ліквідували. Під час проведення розвідки у кухні на підлозі рятувальники виявили тіло 72-річного господаря.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.