Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 22 вересня, 01:22:35

Керівництво ГУНП в Чернігівській області зустрілося з особовим складом батальйону "Чернігів"

30.12.2015   17:59Агенцiя

Учасники зустрічі обговорили питання грошового забезпечення бійців спецпідрозділу поліції та умови нарахування «бойових» виплат за участь в антитерористичних заходах.

В соцмережах ширяться чутки про затримку з виплатою грошового забезпечення та ситуацію з «бойовими» виплатами бійцям батальону, які скоротилися в декілька разів.

У зв’язку з цим керівництво ГУНП в Чернігівській області та управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку провело зустріч з особовим складом батальйону «Чернігів» аби роз’яснити ситуацію та випередити появу різних кривотолків та домислів.

В зустрічі взяли участь заступник начальника ГУНП полковник поліції Олександр Селіверстов, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП підполковник поліції Костянтин Фещенко та начальник управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП майор поліції Алла Березинська.

Так, Алла Березинська повідомила бійцям, що затримка із виплатами сталася не з вини ГУНП. Оскільки тільки 29 грудня близько 13:15 управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління Національної поліції в Чернігівській області отримало решту суми, необхідної для повної виплати грошового забезпечення батальйону «Чернігів».

Вже після обіду того ж дня УФЗБО ГУНП направило в органи казначейської служби документи, необхідні для виплати грошового забезпечення та перерахування коштів на карткові рахунки поліцейських. Тож 30 грудня зарплата буде виплачена.

Що стосується «бойових» виплат, то 29 грудня УФЗБО ГУНП отримало лист з департаменту фінансового забезпечення Національної поліції України про направлення коштів для преміювання поліцейських, відряджених в Луганську/Донецьку області для виконання антитерористичних заходів в умовах особливого періоду за листопад-грудень.

Премії нараховані поліцейським, її середній розмір становить 1144,27грн. Невдоволення бійців викликав саме розмір цих виплат, які зменшилися в декілька разів.

Фінансисти роз’яснили, що це не «бойові», а премії, оскільки дотепер не внесені відповідні зміни в Закон України «Про боротьбу з тероризмом» в частині участі Національної поліції в антитерористичних заходах. В законі не прописаний механізм здійснення «бойових» виплат поліцейським, тому й виникла ситуація, коли у управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП немає правових підстав для здійснення цих виплат.

Учасники зібрання висловили сподівання, що ці вкрай необхідні зміни будуть внесені в закон найближчим часом.

Начальник УФЗБО ГУНП Алла Березинська відповіла на ряд питань бійців, зокрема про умови забезпечення поліцейських батальйону «Чернігів» харчуванням і виплатами на витрати у відрядженні.
Серед злободенних питань, які правоохоронці жваво обговорювали з керівництвом ГУНП, було й прохання нарешті призначити командира батальйону, адже тривала відсутність керівника створює масу проблем і самому підрозділу, і особовому складу.

Також лунало питання достовірності інформації про переформатування батальйону в роту, на що начальник управління кадрового забезпечення ГУНП підполковник поліції Костянтин Фещенко запевнив, що наразі ніяких документів, які б зобов’язували зменшити підрозділ чи внести зміни до штатного розпису, немає.

Керівники запевнили поліцейських, що завжди готові до діалогу та конструктивну і закликали бійців обговорювати всі проблеми для їх повного вирішення.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів

В Чернігові вшанували пам'ять визволителів 17:04

21 вересня, в день міста та визволення обласного центру від нацистських загарбників, в Чернігові віддали данину шани і поваги до мужності та героїзму учасників Другої світової війни, а також їх дітей та онуків, які віддали своє життя за Вітчизну під час Революції Гідності та бойових дій на сході України.

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання

У Верховній Раді засновано міжфракційне об’єднання "Чернігівщина" 16:21

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Антон Поляков.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 16:18

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1197 випадків захворювання (підозри) на кір.

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені

Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені 16:12

"Понад 460 чоловіків з Чернігівщини призвуть цієї осені на строкову службу до армії" - повідомив під час брифінгу військовий комісар Чернігівського обласного Центру комплектування та соціальної підтримки військовослужбовців полковник Олександр Криворучко.