Прокуратура контролює стан досудового розслідування в кримінальних провадженнях про заподіяння правоохоронцю тілесних ушкоджень та незаконне позбавлення волі громадян
До чергової частини Прилуцького відділу Національної поліції ГУНП у Чернігівській області 27.12.2015 надійшло повідомлення про те, що на території одного з нафтопроводів невідомі здійснюють постріли зі зброї в працівників поліції.
Як встановлено, 27.12.2015 близько 22 години до нафтопромислу на автомобілі приїхали 8-10 невідомих чоловіків у масках та 2 бензовози. Невідомі примусово закрили операторів підприємства в підсобному приміщенні.
Після прибуття правоохоронців на місце події між ними та невідомими особами розпочався конфлікт, під час якого зловмисники зробили кілька пострілів зі зброї в повітря. Крім цього, умисно заподіяли працівнику правоохоронного органу тілесних ушкоджень. У подальшому правоохоронець звернувся за медичною допомогою.
За фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків за ч. 2 ст. 345 КК України зареєстровано кримінальне провадження.
Досудове розслідування здійснює слідчий відділ ГУ Національної поліції у Чернігівській області, процесуальне керівництво – прокуратура області.
Щодо незаконного позбавлення волі працівників нафтовидобувної компанії Прилуцьким відділом поліції ГУ Національної поліції у області зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі).
Процесуальне керівництво здійснює Прилуцька місцева прокуратура.
Встановлюються всі обставини вчинення злочинів.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.