Подарунок особливим діткам – обладнання для центру "Відродження"
Напередодні свята Нового року база Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» поповнилася чотирма одиницями сучасного високоякісного реабілітаційного обладнання.
Сертифікат на його придбання був переданий директору Центру Василю Пасічнику на заходах із нагоди Дня інваліда (відзначався 3-го грудня). І от менше ніж за місяць нове обладнання (два мотомеди і два стендери) вже може використовуватися за призначенням – для реабілітації дітей із ураженнями центральної нервової системи.
«Ми раді активній співпраці з облдержадміністрацією і розумінню головою ОДА потреб дітей-інвалідів. Це і сприяння у придбанні обладнання, і, крім іншого, в продовженні реконструкції приміщень. Наступного року ми плануємо розпочати другу чергу будівництва, і, за пропозицією Валерія Куліча, прибудови проектуються вже не дво-, а триповерховими. І це дійсно необхідно, адже щорічно Центр проводить реабілітацію понад півтори тисячі дітей, а щоденно у нас перебуває двісті діток з особливими потребами. І з роками динаміка, на жаль, не втішна», – зазначив директор центру «Відродження» Василь Іванович Пасічник.
У свою чергу Валерій Куліч побажав присутнім на зустрічі родинам миру і затишку в Новому році, а колективу «Відродження» – плідної роботи й успіхів у їхній дійсно непростій справі.
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.