Поліція бореться з торгівцями несертифікованими ялинками і соснами
Поліція відпрацьовує місця стихійної торгівлі з метою виявлення та притягнення до відповідальності порушників чинного законодавства в частині незаконної реалізації хвойних дерев. Наближається Новий рік. Поряд з турботами про святковий стіл кожен містянин не забуває і про центральну прикрасу свята - ялинку.
Більшість чернігівців цю проблему вирішує, відвідавши санкціонований ялинковий ринок. Але, як показує аналіз, дехто намагається не лише потайки вирубати собі ялинку, а й збагатитися, реалізувавши незаконно порубані хвойні дерева.
В зв'язку з цим напередодні свят поліцейські Чернігівського відділу поліції проводять оперативно-профілактичні заходи щодо попередження та виявлення фактів незаконного продажу хвойних дерев.
В ході проведення вказаних заходів відпрацьовуються стихійні ринки, території мікрорайонів міста та інших місць стихійної торгівлі з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, що порушують чинне законодавство в частині незаконної реалізації хвойних дерев.
Так, лише за вихідні дні поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності 11 осіб за торгівлю з рук у невстановлених місцях. У порушників вилучено 223 незаконно вирубані ялинки на суму близько 11 тисяч гривень. Матеріали направлені на розгляд до суду.
За статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) притягнуто до відповідальності 2 осіб, матеріали направлені на розгляд до адміністративних комісій.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.