Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 31-річного чоловіка
28 грудня, о 00:16 до Служби порятунку "101" у Чернігівському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Киїнка.
На місце події прибуло два відділення вогнеборців 1-ї та 2-ї Державних пожежно-рятувальних частин м. Чернігова у складі 2 одиниць техніки та 5 чоловік особового складу. На момент прибуття рятувальників вогонь охопив стіну та підлогу однієї з кімнат помешкання.
Оперативними та злагодженими діями рятувальників пожежу о 00:45 було локалізовано, а о 02:15 - ліквідовано.
В ході гасіння в одній з кімнат на ліжку було виявлено тіло 31-річного мешканця.
Ймовірною причиною трагедії послужила необережність останнього під час паління.
У зв’язку з цим, рятувальники звертаються до громадянам бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, не допускати паління у ліжку, ретельно гасити недопалки та сірники.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.