Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 19:30:12

Управління поліції охорони в Чернігівській області запрошує кандидатів до складу атестаційної комісії

28.12.2015   07:09Агенцiя

Відповідно до Закону України «Про національну поліцію» з метою оцінки ділових, професійних, особистих якостей, визначення теоретичної і практичної підготовленості, компетентності, здібностей якісно та ефективно реалізувати на службі свої можливості Управління поліції охорони в Чернігівській області оголошує про атестування молодшого і середнього складу поліції охорони.

Підготовка до атестування передбачає проведення тестування працівників на предмет знання основ законодавства у сфері функціонування поліції: Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про запобігання корупції», а також перевірку загальних здібностей і навичок з визначенням рівня логічних, вербальних здібностей та вміння аналізувати дані.

Тестування буде проводитися з використанням комп’ютерної техніки.

Результати тестування співробітників разом з атестаційними листами, складеними згідно вимог, визначених Інструкцією про порядок проведення атестування поліцейських, яка затверджена наказом МВС від 17.11.2015 № 1465, будуть розглянуті атестаційними комісіями з прийняттям відповідних висновків.

До складу атестаційних комісій (за згодою) можуть бути включені народні депутати України, працівники МВС, представники громадських правозахисних організацій та засобів масової інформації.

З метою проведення всебічного, повного та прозорого атестування особового складу, Управління поліції охорони в Чернігівській області запрошує кандидатів до складу атестаційної комісії. Пропозиції та заявки прохання надсилати на електронну адресу: udsochernigov@gmail.com до 29 грудня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.