Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 05:01:39

Обласний кардіологічний диспансер відзначив 30-річний ювілей

19.12.2015   08:19Агенцiя

З нагоди 30-річчя в обласному кардіологічному диспансері днями відбулися урочисті заходи. Працівників диспансеру привітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш.

В урочистостях взяли участь директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» Борис Тодуров, д.м.н., професор, заслужений лікар України, член-кор. НАМН України та Гаврило Ковтун, лікар-кардіохірург, завідувач відділенням патології міокарду і трансплантації органів і тканин Центру серця та інші гості свята.

Головний лікар Ігор Батог нагадав присутнім історію створення закладу, розповів про успіхи та досягнення по наданню кардіологічної допомоги в області, плани і перспективи на майбутнє.

Кращим працівникам обласного лікувально-профілактичного закладу також були вручені подяки і відзнаки обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров'я ОДА, профспілки працівників охорони здоров'я та обласної ради.

У ході проведення заходів гості диспансеру ознайомилися з роботою сучасної лабораторії та рентген-операційної.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».