Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 14:57:18

623 млн. грн спрямували до місцевого бюджету чернігівські платники

18.12.2015   07:59

За даними координаціно - моніторингового управління ДПІ у м. Чернігові місцевий бюджет за 11 місяців 2015 року отримав 623 млн. грн, що на 70,2 млн. грн перевищує рівень аналогічного періоду минулого року.

На сьогодні 75 відсотків податку на доходи фізичних осіб - основного джерела наповнення місцевого бюджету - надходить до бюджету місцевої громади. Так, за 11 місяців поточного року до бюджету міста перераховано 343,9 млн. грн податку, що склало 55,2 відсотка від загальних надходжень. Наступними за рівнем наповнення місцевої скарбнички стали: плата за землю - 90,0 млн. грн, що на 17,4 млн. грн більше минулорічного показника; єдиний податок -  80,0 млн. грн, який збільшив місцевий бюджет на 12,5 млн. грн. в порівнянні з показником минулого року; акцизний податок з роздрібної торгівлі підакцизних товарів -  66,1 млн. гривень.
    
У зв’язку з законодавчими змінами щодо розподілу надходжень податку на прибуток між державним та місцевим бюджетами місцева казна поповнилася і за рахунок податку на прибуток на 9,6 млн. гривень.

Крім того, місцевий бюджет збагатився за рахунок надходжень податку на нерухоме майно на 5,6 млн. грн  та  платою за ліцензії на 6,3 млн. гривень. Транспортного та екологічного податку в місцеву казну спрямовано у сумі  12,8 млн. грн, а за користування надрами та водними ресурсами чернігівці  сплатили майже  7 млн. гривень.

Як запевнили в інспекції міста, удосконалення системи адміністрування податків, якісне обслуговування платників та високий рівень надання сервісних послуг залишаються пріоритетами в роботі служби.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні

Лучники Чернігівщини гідно виступили на змагання відкритого чемпіонату області зі стрільби з лука в приміщенні 11:41

У Чернігові відбулися дводенні змагання відкритого чемпіонату Чернігівської області зі стрільби з лука в приміщенні. На відкритий чемпіонат області приєднались учасники і з інших регіонів – близько 80 спортсменів від наймолодших до ветеранів стрільби з 5 областей України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини