Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 20:35:18

Оголошена судом ліквідація ПАТ "БК "Домобудівник" не є остаточним рішенням для кредиторів

17.12.2015   19:48Агенцiя

Прокуратура з метою захисту інтересів громадян та державних установ-кредиторів забезпечує участь у розгляді справи про банкрутство ПАТ «БК «Домобудівник».

За результатами розгляду справи господарський суд Чернігівської області  08.12.2015 не затвердив план санації ПАТ «БК «Домобудівник» у зв’язку з його невідповідністю вимогам Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», припинив процедуру санації та відкрив ліквідаційну процедуру.

Нагадаємо, що у провадженні господарського суду з листопада 2013 року перебуває справа про банкрутство одного із забудовників області ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник», з майновими вимогами в якій звернулися державні органи та понад 80 громадян.

Рішення суду стосовно ліквідації товариства обумовлено формальністю плану санації та незахищеністю майнових прав громадян, зокрема порушено черговість задоволення вимог кредиторів, план санації не містить реальних заходів щодо відновлення платоспроможності боржника тощо.

Зокрема, планом санації передбачено передачу інвестору ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК» забудову групи житлових багатоквартирних будинків по вул. Глібова-Красносільського у м. Чернігові та будівництво 9-типоверхового житлового буднику в м. Шостка Сумської області. При цьому інвестор приймає на себе борги ПАТ «БК «Домобудівник» перед фізичними особами, але не всіми.

Лише третина людей сплатила повну вартість придбаних майнових прав банкруту. Планом санації передбачено, що розрахунок вартості неоплаченого житла має здійснюватися відповідно до ринкової ціни на момент здійснення фактичної оплати.

Однак до сьогодні залишаються невідомими умови договорів, на підставі яких будуть виконуватися зобов’язання перед фізичними особами, передаватися майно та здійснюватися переведення боргу на ДП «УкрСіверБуд» ЗАТ «ДСК», у тому числі ціни, строки завершення будівництва та введення житла в експлуатацію.

У судовому засіданні під час оголошення рішення суддею роз’яснено, що відповідно до вимог ст. 37 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» за клопотанням комітету кредиторів або інвесторів, або власника майна банкрута чи з власної ініціативи господарський суд може прийняти рішення про введення процедури санації й після визнання боржника банкрутом у разі наявності плану санації та до початку продажу майна банкрута.

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини