Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:56:18

У "Десні" пройшли вишкіл понад 20000 захисників України

14.12.2015   09:56

Напередодні свята Дня сухопутних військ України – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч відвідав 169-й навчальний центр Сухопутних військ ЗСУ, розташований у селищі Десна Козелецького району.

У ході ознайомчого огляду керівник виконавчої влади області поспілкувався з особовим складом і командуванням: «169-й навчальний центр має величезне значення для Збройних сил і обороноздатності країни загалом. За два роки на його базі було навчено понад 20000 солдатів.

І оскільки цей об’єкт розташований на Чернігівщині, ми, цивільна влада, маємо за обов’язок забезпечити все від нас залежне: в першу чергу – господарські питання, розв’язання побутових проблем», – зазначив Валерій Куліч.

Командир 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ «Десна» Олег Мікац зауважив, що ставлення держави до війська за останні роки суттєво змінилося: «Ми відчуваємо реальну підтримку і від вищої державної влади, і від обласної. Сьогодні голова ОДА відвідав наш центр уперше за час роботи на посаді, але це лише тому, що всі проблемні питання, які у нас виникають, ми розв’язуємо спільно з обласною адміністрацією в робочому порядку. Як наслідок постійної співпраці, можу сказати, що гострих проблем, які потребують особистого втручання голови ОДА, зараз нема, бо всі вони розв’язуються у плановому режимі».

Також голова ОДА передав військовим необхідне зимове спорядження, яке було придбане за кошти платників податків у рамках обласної профільної програми. Список необхідного складали самі військові. Всього передано сто комплектів, кожен з яких складається з каремата, спальника, зимових тактичних чобіт, гумових чобіт, плаща і термобілизни.

Крім того, варто зазначити, що, на переконання командира навчального центру Олега Мікаца, який до роботи в «Десні» керував обороною Донецького аеропорту, нинішнє Українське військо стало потужною висококваліфікованою армією. «Підготовка особового складу докорінно змінилася за останні роки, – розповідає командир навчального центру. – Ми вчимо не лише за підручниками. Новобранцям ми передаємо реальний досвід, формуємо життєво необхідні, перевірені навички, які дійсно потрібні для успішного виконання завдань. Усі навчальні потреби забезпечено, немає такого, як раніше, щоб не вистачало пального чи снарядів для потреб із підготовки бійців. Сучасна строкова служба в лавах Збройних сил України – це щоденний активний тренінг. Важливо також те, що до війська тепер призивають не 18-річних хлопців, які щойно закінчили школу, а більш зрілих, тих, які в повній мірі відповідають за свої вчинки. Адже ми – не виховний заклад, 169-й навчальний центр Сухопутних військ – це місце підготовки сучасних висококваліфікованих захисників Батьківщини», – зазначив Олег Мікац.

Останні новини Чернігівщини

15 серпня - День археолога

15 серпня - День археолога 08:50

Не дивлячись на те, що археологія є всього лише однією з історичних дисциплін, яка вивчає наше минуле за численними артефактами, які отримані у тому числі і в ході проведених розкопок, різноманітних експертиз та досліджень, ми завжди підкреслюємо якийсь романтизм професії археолога. І це не дивно.

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.