Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 09:40:01

Поліцією задокументовано два факти перевезення нелегального лісу

14.12.2015   09:21Агенцiя

Протягом доби поліцією Чернігівщини зафіксовано 2 факти перевезення вантажними автомобілями деревини без відповідних документів або з документами, які викликають сумнів в їх дійсності.

Співробітники підрозділів безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області в рамках проведення профілактичних заходів в лісовій галузі здійснюють нагляд на автошляхах регіону. 

Такий контроль дає свої результати. Саме вчора на різних трасах Чернігівщини правоохоронці виявили  факти перевезення нелегального лісу. Патрулюючи на трасі «Кіпті-Глухів-Бачівськ» близько 13 години наряд поліції зупинив вантажівку «Камаз» під керуванням 53-річного мешканця Ніжина. Цей чоловік перевозив приблизно 10 кубометрів кругляку дуба з сумнівними документами.

Інший наряд інспекторів поліції  на трасі «Чернігів-Київ» біля села Ягідного близько 16 години зупинив ще один «Камаз» з причепом, який перевозив приблизно 20 кубометрів кругляку сосни взагалі без належних на це документів. Обидва транспортні засоби і вантаж передані відповідним відділам поліції для проведення перевірки.

Заходи, які проводить поліція щодо виявлення та перевезення нелегального лісу тривають. На території регіону також працюють спільні рейдові групи управління превентивної діяльності ГУНП, екологічної інспекції, управлінням лісового та мисливського господарства області.

Вони  спільно контролюють перевезення лісу і  лісопродукції дорогами Чернігівщини, адже самовільні вирубки лісу не тільки завдають збитків державному бюджету, а й шкодять довкіллю.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини