Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 03:47:03

Здійснено громадський моніторинг процедур державних закупівель і за результатами оприлюднено звіт

11.12.2015   08:54Агенцiя

Експерти Чернігівського Центру Прав Людини розповіли про результати діяльності проекту «Громадський контроль та боротьба із корупцією в сфері держзакупівель на Чернігівщині»на прес-конференції, яка пройшла 10 грудня.

В рамках проекту було здійснено громадський моніторинг процедур державних закупівель і за результатами оприлюднено звіт.

Серед основних висновків:

- за час проведення моніторингу не зафіксовано проявів конфлікту інтересів та не виявлено випадків корупції, також не було зафіксовано випадків змови між учасниками торгів;
- рівень конкуренції під час проведення відкритих торгів низький - в середньому участь в відкритих торгах приймають два учасники;
- майже половина відкритих торгів була взагалі відмінена через недостатню кількість учасників;
- через відсутність конкуренції не відбувається економія бюджетних коштів. Одна з причин – інфляційні очікування.

Публічнеобговорення висновків моніторингу та напрацювання шляхів вирішення виявлених проблем відбувалось разом з двома сторонами тендерного процесу – замовниками і потенційними учасниками з залученням громадськості та медіа.

В результаті були розроблені рекомендації по вдосконаленню процедур держаних закупівель в Управлінні освіти Чернігівської міської ради, які також можуть бути використаними у своїй діяльності іншими установами.

Завантажити документи можна за наступними посиланнями
Аналітичний звіт (http://dobrochyn.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/A-report.pdf)
рекомендації (http://dobrochyn.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/proposal.pdf)

Отримана та передана місцевій владі інформація стане основною для прийняття адміністративних рішень щодо залучення потенціалу громадськості (консультації, моніторинг, співпраця) та кадрових рішень (підвищення кваліфікації) длявдосконаленнясистеми державних закупівель.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини