Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 02:45:36

У Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці функціонує виставка "Медичне право України"

11.12.2015   08:11Агенцiя

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права, який має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави. Цього року він проводиться з 7 по 12 грудня.

В рамках тижня у Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці розгорнута виставка «Медичне право України».

Тут представлені документи, які регулюють права лікаря та пацієнта, матеріали етапів розвитку права охорони здоров’я, витяги з основних міжнародно-правових актів у сфері охорони здоров’я, прийнятих міжнародними та європейськими організаціями (Організацією Об’єднаних Націй, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною організацією праці, Радою Європи,Європейським Союзом).

Зацікавлений читач знайде на виставці закони України, постанови Кабінету Міністрів, накази Міністерства охорони здоров’я України, що регулюють відносини у сфері надання медичної допомоги та охорони здоров’я громадян, зокрема, щодо проведення профілактичних щеплень, медичного та наркологічного огляду, надання психіатричної допомоги, безоплатного забезпечення ліками та виробами медичного призначення, атестації медичних працівників та інші матеріали.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.