На кордоні вилучено кримінальні автомобілі
Вчора в міжнародному пункті пропуску «Грем’яч» прикордонними нарядами виявлено два кримінальних легкових автомобіля.
Спочатку, під керуванням 30-річного громадянина України на в’їзд в Україну прибув легковий автомобіль «LEXUS LX470», зареєстрований у Донецькій області. Прикордонним нарядом, після опитування водія, автомобіль направлено на проведення контролю другої лінії т поглибленого огляду.
До проведення поглибленого огляду автомобіля залучили співробітника митниці. В ході перевірки встановлено, що ідентифікаційний номер кузову автомобіля не співпадає з вказаним у реєстраційному документі.
Водія автомобіля притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 121-1 «Експлуатація водіями транспортних засобів, номери агрегатів яких не відповідають записам у реєстраційних документах».
Крім того, в діях власника автомобіля вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 290 Кримінального Кодексу України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу».
Наприкінці дня, на в’їзд в Україну, під керуванням 40-річного громадянина України, прибув легковий автомобіль «VOLKSWAGEN PASSAT», що перебував на шведській реєстрації.
За результатами здійснення контролю другої лінії встановлено, що довіреність на транспортний засіб, яка нібито видана у м. Києві 2 грудня, насправді була використана ще в січні цього року для зовсім іншого автомобіля та й нотаріуса, що видав довіреність, з таким прізвищем в Києві немає.
Таким чином, в діях водія автомобіля вбачаються ознаки злочину передбаченого статтею 358 Кримінального Кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».
В обох випадках направлені повідомлення про виявлення кримінальних правопорушень до Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression