Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 14:36:42

Правоохоронці попередили передачу наркотиків у СІЗО

10.12.2015   11:25Агенцiя

Оперативники пошукового відділу Департаменту протидії наркозлочинності в Чернігівській області спільно із співробітниками Чернігівського СІЗО попередили передачу наркотичної речовини засудженій.

Шляхом реалізації оперативної інформації під час догляду передачі для засудженої за ст. 307 Кримінального кодексу України (продаж наркотиків) було виявлено марлю, просякнуту речовиною коричневого кольору з характерним запахом розчинника.

Зі слів власниці передачі, це ацетильований опій, який вона намагалася передати своїй подрузі. На місце пригоди була викликана слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції, яка задокументувала факт передачі недозволеної речі. «Ведмежу послугу» засудженій зробила її співмешканка, раніше судима за крадіжки, яка разом з одягом (спортивним костюмом) вирішила передати подрузі й наркотики.

За попередньою інформацією, просякнута опієм марля може містити близько 100 доз наркотичної речовини. За фактом виявлення наркотичної речовини відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконний збут наркотичних речовин), що карається позбавленням волі на строк від 6 до 8  років.

Вилучений предмет направлений на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру. Слідчими Чернігівського відділу поліції проводиться подальша перевірка.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини