Прокуратура області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом збуту психотропів
Прокуратурою області до Деснянського районного суду м. Чернігова направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України (незаконний збут психотропних речовин).
Досудовим розслідуванням встановлено, що житель міста Чернігова спільно з працівником міліції неодноразово в жовтні 2015 року за матеріальну винарогоду здійснював збут психотропної речовини – амфетаміну.
Спільник (правоохоронець) перебуває в розшуку.
За такі дії обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.