Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:33:25

Відкриваймо серце для добра

03.12.2015   08:02Агенцiя

Серед великої кількості читачів чимало дітей з особливими потребами.

Чернігівську обласну бібліотеку для дітей ім.М.Островського об’єднують давні дружні стосунки з Обласним центром медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».

Нещодавно відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1–4 класів підготував для дітей центру та їх батьків комплекс заходів. Серед них - книжковий релакс «Коли книги розмовляють».

Діятчм дуже подобаються книги з рухомими малюнками. Вони жваво рухаються разом з книжковими персонажами. Потішив і ляльковий театр «Пізнайко» музичною виставою «Будь чуйним та дбайливим».

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини