Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 11:06:45

Всесвітній день боротьби зі СНІДом пройшов у колоніях Чернігівської області

02.12.2015   14:54Агенцiя

З метою привернення уваги засуджених до проблеми поширення ВІЛ/СНІДу в Україні в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області провели ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Як відомо, серед громадян, які утримуються в місцях позбавлення волі, багато споживачів ін’єкційних наркотиків. Крім того, серед в’язнів широко розповсюджені хронічні інфекційні хвороби, як-от ВІЛ, вірусний гепатит («В» і «С»), туберкульоз, а також захворювання, що передаються статевим шляхом.

Лише опинившись в місцях позбавлення волі, багато хто із злочинців вперше дізнається про захворювання. Коли особа відбуває термін покарання, як правило, у неї є можливість подумати про своє здоров'я, про своє майбутнє і почати готуватись до звільнення.

В Чернігівській виправній колонії (№ 44) під час проведення заходів, за участю представників організації «ЛЖВ» (люди, що живуть з ВІЛ), засуджені жінки ще раз переконалися: СНІД спричиняє смерть мільйонів дорослих людей.

В Прилуцькій виховній колонії тренінги з вихованцями провели представники медичних закладів міста – лікар-інфекціоність та терапевт. В процесі занять хлопців вчили розрізняти поняття ВІЛ-інфекція, ВІЛ-позитивна людина, ознайомили із шляхами зараження інфекцією та методами запобігання захворюванню.

Засуджені є повноправними членами суспільства, які тимчасово знаходяться у в'язниці, але рано чи пізно знову вийдуть на свободу. Багато хто щиро бажає змінити спосіб життя, завести сім'ю, дітей.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини