На Деснянському полігоні від вибуху загинув підполковник ЗСУ
Внаслідок вибуху гранати у 169-му учбовому центрі «Десна» у Чернігівській області загинув підполковник-інструктор. Ще один солдат отримав важкі поранення.
Про це заявив начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони у Чернігові Вадим Мисник.
Місцеві ЗМІ з посиланням на перевірені джерела повідомили, що вибух гранати стався 26 листопада під час навчальної стрільби на полігоні.
У результаті вибуху загинув житель Києва, начальник відділу оперативного чергування центру забезпечення службової діяльності Міноборони та Генштабу ЗСУ. На момент трагедії підполковник перебував в окопі.
Також повідомляється, що 23-річний військовослужбовець із Вінниці, який перебував поряд, отримав серйозні травми: у нього мінно-вибухова травма, струс головного мозку, відкритий перелом правої п'яткової кістки, забій м'яких тканин. Солдата доставили у Київ в Головний військовий клінічний госпіталь на лікування.
Нагадаємо, на Рівненському полігоні 23 листопада помер 42-річний військовослужбовець, який приїхав на полігон разом з механізованою бригадою з Києва.
http://uapress.info/uk/news/show/107069
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.