Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 20:27:24

Очільник поліції Чернігівщини провів у Прилуках кущову нараду

28.11.2015   09:22

25 листопада в актовому залі Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відбулася кущова нарада з питань організації службової діяльності працівників поліції.

Нарада пройшла під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковника поліції Едуарда Альохіна. Присутні обговорили механізми взаємодії кущових відділень з центральним відділом та вирішення питань майбутньої атестації колишніх працівників міліції та їх готовність до роботи в новому виконавчому органі.

В ній взяли участь начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП підполковник поліції Костянтин Фещенко, начальник Прилуцького відділу поліції підполковник поліції Руслан Крахмілець, начальники та заступники секторів і відділень куща Прилуцького, Варвинського, Ічнянського, Срібнянського та Талалаївського.

Едуард Альохін звернув увагу керівного складу куща на специфіку процесу переходу до нового виконавчого органу. Зокрема Едуард Володимирович наголосив на нових принципах діяльності поліції та відповідності особового складу цим вимогам.

Учасники кущової наради обговорили питання майбутньої атестації співробітників поліції, механізм взаємодії кущових відділень Прилуцького відділу поліції та питання повноти та якості збору первинної інформації стосовно вчинених правопорушень та відповідальності за неправильну кваліфікацію кримінальних правопорушень.

Особливий акцент Едуард Альохін зробив на дотриманні керівниками та особовим складом норм Закону України «Про запобігання корупції» та наголосив на персональній відповідальності за його порушення.

Аналогічні наради вже були проведені у Менському, Новгород-Сіверському та Ніжинському відділах поліції.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.