Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:36:13

Заняття з новообраними головами сільських та селищних рад

27.11.2015   14:37Агенцiя

На цьому тижні, з 23 по 27 листопада в комунальному закладі "Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій" проходили навчання новообрані очільники територіальних громад.

Вони були ознайомилися з правовими засадами діяльності органів місцевого самоврядування; змінами до Конституції України в частині децентралізації; положеннями сучасного антикорупційного законодавства; процедурою об’єднання територіальних громад та багатьма іншими питаннями, які знадобляться у подальшій роботі.

Керівники територіальних громад взяли участь у зустрічі за «круглим столом», під час якої розглянули повноваження органів місцевого самоврядування у забезпеченні громадського порядку, дотриманні правил пожежної, техногенної безпеки та дорожнього руху в територіальній громаді.

Зокрема, викладач обласних та міста Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, Моргун Олексій Олександрович, підготував виступ за темою: «Повноваження органів місцевого самоврядування у дотриманні правил пожежної та техногенної безпеки в територіальній громаді».

Було проаналізовано стан пожеж в Чернігівській області за десять місяців 2015 року, розглянуто питання навчання у сфері цивільного захисту та проведення навчань, тренувань на території громади.

Викладач звернув увагу новообраних голів на нову нормативно-правову базу з питань пожежної та техногенної безпеки, а також відповідальність за порушення правил пожежної безпеки.

В результаті занять, учасники навчання отримали корисну та цікаву інформацію, яка обов’язково стане у пригоді в процесі подальшої діяльності.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.