Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:35:51

Голова Держприкордонслужби України побував у Чернігівському прикордонному загоні

21.03.2012   16:50

20 березня Голова Державної прикордонної служби України генерал армії України Микола Литвин відвідав з робочим візитом Чернігівський прикордонний загін.

Керівник прикордонного відомства побував на ділянці відділу „Добрянка”, де ознайомився зі станом охорони державного кордону та відвідав міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення „Нові Яриловичі”.
В пункті пропуску Голова Держприкордонслужби заслухав керівництво прикордонного підрозділу про підготовка до футбольного чемпіонату Європи та створення комфортних умов для перетинання кордону громадянами.

Як зазначалося, пункт пропуску „Нові Яриловичі” входить до списку 32 пунктів пропуску на державному кордоні України, які будуть задіяні під час проведення чемпіонату. За попередніми розрахунками в них очікується загальне збільшення пасажиро-транспортного потоку в середньому на 40%. Наразі розроблена модель пропуску через державний кордон осіб та транспортних засобів у пункті пропуску “Нові Яриловичі” під час проведення Євро-2012, яка включає застосування принципу однієї зупинки та оформлення пасажирів без виходу з транспортного засобу, пропуск офіційних делегацій та організованих груп на окремих єврокоридорах, розмежування автомобільних потоків учасників і гостей Євро-2012 з іншими відвідувачами країни, використання мобільних комплексів паспортного контролю. Зазначені заходи дозволять скоротити час на здійснення оформлення однієї особи до 15-20 секунд.

У відділі прикордонної служби “Добрянка” на сьогоднішній день триває планове укомплектування персоналом, який пройшов відповідну підготовку. Після завершення реконструкції пункту пропуску тут буде збільшена кількість стаціонарних робочих місць до 22. Також продовжується забезпечення персоналу формою одягу нового зразка, у відділі прикордонної служби вже на сьогодні підготовлено 73 військовослужбовці зі знанням англійської мови.

Після відвідин пункту пропуску Голова Держприкордонслужби відвідав селище міського типу Ріпки, де його увазі було представлено будівлю колишньої прикордонної комендатури та проект її реконструкції під службове житло для персоналу загону.
Відвідини управління Чернігівського прикордонного загону розпочалися з ознайомлення з пунктом тимчасового тримання, після чого ознайомився з експозицією музею історії загону та дав прес-конференцію для представників засобів масової інформації.

Завершилась робоча поїздка Голови Держприкордонслужби підсумковою нарадою на якій він поставив конкретні завдання керівництву прикордонного загону та підрозділів кордону по вдосконаленню практичних заходів по підготовці до здійснення пропускних операції під час проведення Євро-2012 та удосконалення системи управління службою протягом доби.

Крім того він ознайомив присутніх з напрямками розвитку соціальної складової забезпечення служби на 2012 рік.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.