Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 13:39:17

Прокуратурою забезпечено передачу в комунальну власність земельних ділянок вартістю понад 1 млн. грн.

25.11.2015   08:00

Вжитими заходами представницького характеру прокуратурою Куликівського району у власність територіальної громади передано майже 95 га земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 1 млн грн, визнаних відумерлою спадщиною.

Цивільним кодексом України визначено, що органи місцевого самоврядування у випадку відсутності спадкоємців зобов’язані звертатися до суду із заявами про визнання спадщини відумерлою та в подальшому оформляти право власності на об'єкти нерухомого майна за територіальною громадою.

Як установлено, протягом 2006-2014 років органи самоврядування Куликівського району не зверталися до суду для визнання спадщини відумерлою, внаслідок чого майно громадян, які проживали на території сільських рад та не мали спадкоємців, не переходило у власність громади.

З метою усунення виявлених порушень прокурором Куликівського району заявлено до суду 22 заяви про визнання спадщини відумерлою на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 95 га, вартість яких складає понад 1 млн грн.

Судовими рішеннями вимоги прокурора задоволено.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Громади області активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу

Громади області активно долучилися до протидії поширенню коронавірусу 10:53

У громадах області органи місцевого самоврядування, представники бізнесу та громадськості об’єднуються, щоб разом протидіяти поширенню коронавірусу.